מיצוק עפעפיים ללא ניתוח - ד"ר דורינה קלש טיפולים

מיצוק עפעפיים ללא ניתוח

הטיפול מבוצע ע״י מכשיר שנקרא PLASMAGE שהוא מכשיר חשמלי המייצר אנרגיה טרמית באמצעות הפלסמה ( לא מדובר בפלזמה של הדם). תהליך הפלסמה מתאר יצירת אנרגיה מחלקיקים שנוצרים בתווך בין הידית של המכשיר לעור באזור הטיפול. למעשה עם ידית הטיפול אנו לא נוגעים ישירות על גבי העור . המכשיר אינו מכשיר לייזר ועל כן בטוח לעבודה באזור העיניים (וגם בשאר מקומות בגוף). באמצעותו אנו מטפלים בבעיות שטחיות של העור שנפרט מיד. הטכנולוגיה המתקדמת במכשיר מאפשרת דיוק מרבי ובטיחות בעבודתי. יש במכשיר תוכנות שונות לאינדיקציות שונות לטיפול. אנו יכולים לבחור את רמת האנרגיה הרצויה לטיפול בצורה מדויקת לפי האזור המטופל והאינדיקציה .
באמצעות המכשיר אנו יכולים לטפל באינדיקציות נוספות:
1.טיפול במיצוק וצניחת עודפי עור בעפעפיים העליונים והתחתונים . למעש הטיפול מהווה עוד אופציה ניתוחית לטיפול בצניחת עפעפיים בשלבים ההתחלתיים והבינוניים .זו אפשרות נוספת למי שאינו מעוניין בניתוח ועדיין רוצה לטפל בעפעפיים.
2.הסרת נגעים באזור העפעפיים מסוגים שונים: קסנטלזמות, פיברומות וכו׳..
*מאפשר גם הסרת נגעים בפנים ובמקומות אחרים בגוף כדוגמת צוואר , המחשוף (דקולטה) וידיים
3. טשטוש קמטוטים וקמטים ללא צורך בהזרקה של חומר מילוי באזור צידי העיניים ולמשל באזור מעל לשפתיים.
4. טיפול בכתמי שמש עוריים
5. שיפור צלקות בעור ניתוחיות וצלקות
6. שיפור מרקם העור

איך נראה הטיפול ?
לאחר אלחוש מקומי באמצעות משחה ולאחר חיטוי אנו מבצעים את הטיפול באמצעות בחירת התוכנה במכשיר לאינדיקציה הרלוונטית של הטיפול והטיפול מבוצע באמצעות ידית המכשיר כשאר למעשה לא נוגעים עם ידית הטיפול בעור עצמו .
לטיפול של מיצוק העפעפיים : נבחר במכשיר את המשתנים המדויקים לטיפול. עוברים עם ידית המכשיר מעל העור בעפעפיים העליונים, מקו הכפל הראשי כלפי חוץ בשורות שורות כאשר למעשה עושים צריבה בעור ולידה עוד צריבה . הגלדים בעור נופלים בין 7-10 ימים בממוצע לאחר הטיפול ומקבלים התחדשות של העור אחרי הטיפול.
גם בטיפול בשאר האינדיקציות עוברים עם ידית המכשיר מעל לאזור הרלוונטי ועובדים עם התוכנה המתאימה.

לאילו תוצאות ניתן להגיע ?
ניתן להגיע לתוצאות מספקות עד כי רוב המטופלים מרחיקים את רעיון הניתוח.
במצבים ההתחלתיים והבינוניים של צניחת עפעפיים עם עודפי עור התוצאות טובות והמטופלים מדווחים על כך שמרוצים מאוד. במצבים המתקדמים מאוד של צניחת עפעפיים יש מקום להפנות לניתוח .
תוצאות טובות גם בטיפולים של שיפור מראה הצלקות והקמטים, הסרת נגעי עור וכתמי שמש .
הטיפול קצר ,עם אלחוש מקומי עם משחה , מתבצע במרפאה ,עם החלמה של מספר ימים בודדים ( אודם, נפיחות וגלדים באזור הטיפול). בטיחותי מאוד כיוון שלא לייזר, ולכן כמומחית ברפואת עיניים בחרתי לעבוד בטכנולוגיה זו באזור העיניים לשיפור האסתטי.